The Real World is our Laboratory. Clean Air is Our Mission.™

Sy-Klone International je světovým lídrem v oblasti navrhování a výroby systémů čištění vzduchu (i bez potřeby napájení) používaných na HVAC jednotkách a motorech v mnoha aplikacích, včetně těžkých zařízení, těžby, zemědělství, protipožární ochrany, armády, stavebnictví, demolice a lesnictví. Společnost Sy-Klone International, která je průkopníkem v oblasti předčištění vzduchu a adaptivní filtrace, vlastní více než 60 patentů a je dodavatelem číslo jedna pro mnoho z největších OEM na světě. Společnost Sy-Klone vyvíjí a navrhuje vlastní produkty a instalace pro aplikace OEM i pro náhradní díly. Společnost Sy-Klone byla založena v roce 1986 a sídlí v Jacksonville na Floridě a distribuuje své produkty po celém světě.

Kontaktújte mě:

Vzduchový čistič Sy-Klone řady 9000

Životnost filtru vzduchu přímo souvisí s množstvím prachu, který je nasán přívodem vzduchu motoru. Instalací vzduchového před-čističe Sy-Klone řady 9000® jako prvního stupně systému sání vzduchu zabráníte vniknutí většiny částic těžších než vzduch do systému. Výsledkem je delší životnost filtru, efektivnější výkon motoru a nižší náklady na údržbu!

Vždy vyberte model na základě požadavku na proudění vzduchu ve vašem motoru a poté vyberte vhodný průměr. Nejste-li si jistí, nechte výběr na nás.

Výhody využívání série 9000:

  1. Prodlužuje životnost filtru vzduchu

  2. Odlučuje všechny druhy smíšených nečistot včetně bláta, sněhu, vody, litů, pilin, plev a prachu.

  3. Díky nižšímu zanášení vzduchového filtru zachovává zařízení optimální poměr objemu vzduchu což přispívá k efektivnímu provozu stroje. Výkon i spotřeba dosahují stabilních hodnot.

  4. Robustní konstrukce využívající polymery za absence kovových prvků garantuje vysokou životnost při zachování nízké hmotnosti.

Jak vše funguje:

1.Vzduch vstupuje do spodní strany kopule skrze stíněné žaluzie. Tím je zabráněno ucpání vyhazovacího otvoru (do jednotky se nedostanou částice větší, než vyhazovací otvor).

 

2.Lopatky urychlovače vzduchu jejihž tvar je patentován tlačí odstředivou silou nečistoty na stěnu jednotky.

3.Tlak vzduchu tvořený podél vnitřní stěny jednotky vynáší nečistoty těžší než vzduch skze profilovaný otvor mimo jednotku.

 

4.Předčištěný vzduch je pak nasán dál sáním stroje a jde ke vzduchovému filtru.

Kontaktújte mě:

©2020 par B.O.S.