FILTRY

VZDUCHOVÉ FILTRY

Ochrana těžké techniky Čistý vzduch je rozhodující pro výkon a životnost vašeho motoru. Pro efektivní spalování vyžaduje moderní dieselový motor několik tisícekrát více vzduchu než paliva. Za normálních provozních podmínek, abyste spálili (spotřebovali)
1 litr paliva, musíte vyčistit více než 15 000 litrů vzduchu. Přidejte k motoru turbodmychadlo a požadavky na spotřebu vzduchu se zvyšují o 20% nebo více.

HYDRAULICKÉ FILTRY

Vaše zařízení závisí také na hydraulických kapalinách, které napájí jejich funkce a dosahují maximální účinnosti. Díky potřebě menších tolerancí, rychlejších cyklů, vyšším tlakům a prodlouženým servisním intervalům je kladen větší požadavek na hydraulické filtry pro přenosový systém.
Dobrý převodový filtr napomáhá tomu, aby vaše převodová kapalina vykonávala svou práci - přenášení energie, chlazení a mazání pohyblivých částí převodovky.
Nabízíme kompletní řadu hydraulických filtrů typu spin-on, cartridge a tanků - včetně možností vysokého, středního a nízkého tlaku pro ochranu vašeho těžkého zařízení při výkonu.

OLEJOVÉ FILTRY

Den za dnem vaše těžce pracující motory bojují proti nebezpečí špinavého oleje, který může způsobit jeho katastrofické poškození, pokud není řádně filtrován. Čistý olej je životně důležitý pro výkon vašeho motoru v těch nejnáročnějších podmínkách.
Použitím správného olejového filtru pro váš motor můžete minimalizovat možnost nákladných prostojů při opravách.

PALIVOVÉ FILTRY

Paliva do dieselových zařízení jsou obvykle znečištěna nečistotami, rzí a množstvím vody. Tyto nečistoty mohou ucpat
vstřikovače paliva a karburátorů, což vede k poruše nebo poškození motoru. Často nečistoty pocházejí ze znečištěných
a rezavých skladovacích nádrží a někdy také od koroze komponentů palivového systému. Účelem dieselových filtrů je chránit systém vstřikování na dieselových vozidlech. Odstraňují nečistoty a oddělují veškerou vodu obsaženou v motorové naftě, které  jsou nejškodlivějším kontaminantem ve vašem palivovém systému.
Účelem dieselových filtrů je chránit systém vstřikování na dieselových vozidlech. Odstraňují nečistoty a zajišťují oddělení veškeré vody obsažené v motorové naftě, protože jsou nejškodlivějším kontaminantem ve vašem palivovém systému.

KABINOVÉ FILTRY

Tyto filtry snižují množství znečišťujících látek a částic ze vzduchu, který proudí do interiéru vašeho vozidla zachycením prachu, pylů a dalších nečistot.

Dobrý vzduchový filtr v kabině vás ochrání před vzdušným pylem, bakteriemi, prachem a smogem, snižuje hromadění prachu a nečistot v interiéru vozidla a zvyšuje výkon klimatizace a topení.

©2020 par B.O.S.