BALDWIN FILTERS

SPLNĚNÍ POTŘEB FILTRACE!

Chraňte svou mechanizaci filtry Baldwin. Pokud jde o pokrytí, Baldwin filtry poskytují v průmyslu nejširší spektrum vzduchových, palivových, olejových,  hydraulických filtrů a filtrů chladících kapalin.
Baldwin dlouhodobě  vyrábí filtry, které jsou navrženy tak, aby splňovaly nebo překračovaly požadavky na kvalitu, výkon a dodávky pro originální zařízení a požadavky zákazníků na trhu náhradních dílů.

Kvalita je nejvyšší priorita filtrů Baldwin

Cílem firmy Baldwin Filters je navrhovat filtry, které splňují nebo přesahují specifikace OEM. Všechny filtry značky Baldwin jsou testovány v nejmodernějším technologickém centru a také rozsáhlým testováním v běžném provozu. Kvalita je pro firmu Baldwin hlavní prioritou.
Baldwin filtry pouze nevyrábí jako mnoho velkých společností. Vertikálně integrovaný výrobní proces umožňuje Baldwinu poskytovat maximální kontrolu a konzistenci nikoli pouze výroby filtrů samotných, ale také výrobou jejich komponentů. Výrobní proces filtru od základu umožňuje kontrolu kvality a nákladů, což dává Baldwinu výhodu nad konkurencí. Baldwin, aby dodržel závazek kvality, dosáhl a udržuje certifikace TS16949 a ISO 9001 ve svých výrobních závodech.

Tým inženýrů Baldwin filters neustále hledá způsoby, jak zlepšit produkty Baldwin. Postupováné od základního filtračního designu a využití nejmodernějších technologií, jako je 3-D modelování CAD a stereo litografické prototypování, skupina techniků vede vývoj s inovativními, patentovanými designy jako je radiální těsnění filtrů vzduchu, ventily s vlastním vypouštěním pro odvzdušnění paliva/vody a řízené uvolnování pro filtry chladácích kapalin.
Naším cílem je navrhovat filtry, které splňují nebo překračují OEM specifikací. Všechny Baldwin filtry jsou testovány v našem nejmodernějším technickém centrum a podstupují rozsáhlé testování provozu v terénu.

©2020 par B.O.S.