APLIKACE

HEAVY-DUTY -  STAVÍ LEPŠÍ SVĚT

Působení ve stavebnictví, těžbě, zemědělství a lesnictví souvisí s celou řadou různých výzev, s potřebami zajištění bezpečnosti pracovníků, uspokojení poptávky, zvýšení produktivity a ziskovosti a dodržování environmentálních předpisů.
Oslovujeme tyto segmenty prostřednictvím téměř kompletního sortimentu filtračních produktů od předních výrobců na trhu a nabízíme výrobky navržené tak, aby fungovaly v těch nejdrsnějších podmínkách.

ZEMĚDĚLSTVÍ

Motory pracují tvrdě jako vy

Ať už jste v terénu nebo přepravujete cenný náklad, poskytujeme špičkové filtry, které udržují vaše zařízení v chodu. Bez ohledu na to, jakou práci nebo jaké podmínky máte, můžete si být jisti, že ochrana vašcih strojů je zajištěna. Zemědělci potřebují nabídku integrovaných produktů a služeb, které zjednodušují instalaci a servis zařízení, snižují hlučnost a zvyšují výkon pohonu.
Naše filtry pomáhají zemědělcům zlepšit efektivitu a snížit provozní náklady, aby se mohli soustředit na svou důležitou roli v naší společnosti.

STAVEBNICTVÍ

Trvalý A Optimální Výkon

Stavebnictví je pro rozvoj naší ekonomiky životně důležité. Zařízení provozovaná ve stavebnictví musejí vykazovat trvalou sílu a robustní spolehlivost.
Bez ohledu na to, jak těžká jr práce nebo jak tvrdé jsou podmínky, ujistíme se, že můžete udělat práci včas. S naším rozsáhlým sortimentem filtračních produktů pro všechny typy těžkých zařízení jsme spolehlivým dodavatelem filtrů.

TĚŽEBNÍ PRŮMYSL

Optimální výkon v nejtěžších podmínkách

Klíčem k produkci je maximalizace doby provozu v celé těžební organizaci. výkon zařízení, provozuschopnost a bezpečnost pracovníků ve vzdálených nebezpečných prostředích jsou v těžebním průmyslu klíčovými tématy.
S filtračními produkty speciálně navrženými pro boj proti znečišťujícím látkám v drsných prostředích jsme vaším poskytovatelem filtrů s jedním zdrojem, který zajistí, aby všechna vaše zařízení - na místě i mimo pracoviště - fungovala i přes těžké podmínky. V extrémních podmínkách konstrukce a agregovaného prostředí poskytuje náš sortiment filtrů vynikající ochranu.

LESNICTVÍ

Výkon motoru, šetrný k životnímu prostředí

S provozem v drsných a vzdálených lokalitách a potřebou těžby šetrné k životnímu prostředí vyžadují lesnické podniky trvanlivé, palivově efektivní a všestranné vybavení, aby splnily své cíle. Poskytujeme vám filtrační produkty pro snížení emisí a zjednodušení údržby.

MANIPULACE S MATERIÁLEM

Stále na cestách

Manipulace s materiálem hraje zásadní roli při udržování našich ekonomik v pohybu. Vaše firmy se spoléhají na schopnost účinně převádět zboží a přesouvat vše od oceli, dřeva a betonu po komponenty, výrobky a potraviny. Od skladů a přístavů po nejnáročnější členitý terén potřebujete plynulý, tichý a přesný výkon, abyste mohli svou práci dokončit.
Rozumíme provozním výzvám, kterým čelíte, a skladujeme řadu filtrů, abychom zajistili perfektní přizpůsobení pro větší spolehlivost a nižší provozní náklady.

PRONÁJEM

Vždy připraven k práci

Pokud jde o půjčovnu, je důležitá každá minuta každého dne. Bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo kolik je hodin, je rozhodující, abyste vy a vaši zákazníci získali z každého zařízení maximum. Proto se můžete spolehnout na náš široký sortiment filtrů, které poskytují maximální ochranu pro celou řadu aplikací, jako jsou vzduchové kompresory, ramena, nakladače, výtahy, teleskopické nakladače, smykem řízené nakladače, rypadla a další.

NÁKLADNÍ PŘEPRAVA

Vysoký výkon, nízké emise

Kamkoli vás cesta zavede, musíte se pohybovat vpřed. S námi po boku udržujete své kamiony na silnici, kam patří. Naše filtry pomáhají snižovat spotřebu paliva a emise v tradičních vozidlech. Bezpečnost, dostupnost a produktivita jsou rozhodující pro nákladní vozidla, užitková vozidla a autobusy a autokary.
Snížení dopadu motorových vozidel je rozhodující pro zdraví našeho životního prostředí. Spolupracujeme s předními výrobci motorů a vozidel s cílem vyvinout nabídku palivových filtrů a přísad, které umožňují nižší emise a lepší spotřebu paliva.

©2020 par B.O.S.